Wybierz kategorię szukania:

Oferty wyróżnione:

Teren inwestycyjny z linią brzegową jeziora Skarż Wielki. Połączenie kanałem (który w przyszłości można powiększyć) z wielkim jeziorem Dargin, należącym (...)

Inne oferty z tej kategorii:

Oferowany dom wybudowany został w 1860 roku, jest doskonale zachowany i odrestaurowany co czyni jego klimat i urok niepowtarzalnymi. Parter (...)

Wynajmę DOM w Ostródzie dla firmy lub prywatnie,umeblowany,wysoki standart,posesja ogrodzona,zagospodarowana kontakt 606733829

Wynajme mieszkanie 2 pokojowe w domu dwurodzinnym. Dom sklada sie dwoch czesci mieszkalnych. Na parterze znajduje sie kuchnia, 1 pokoj i lazienka. (...)

OLSZTYN - DO WYNAJĘCIA 1i2-a kondygnacja.Na parterze mieszka właściciel.do pomieszczeń wynajętych należą 2-ie łazienki i kuchnia.wejście (...)

Komfortowy całoroczny dom dla 8 osób,własny las,plaza,pomost
dwór / posiadłość / Olsztynek / 730 m2
Oferta nr: 1447
Typ obiektu: dwór / posiadłość
Gmina: Olsztynek
Osiedle: Prywatna Wieś Dąbrowszczyzna
Liczba pokoi: 10
Liczba kondygnacji: 1
Ogrzewanie: Kominek
Pokrycie dachu: dachówka
Data przyjęcia: 15/12/2008
Stan techniczny: Bardzo Dobry
Powierzchnia całkowita: 730 m2
Dojazd: Droga utwardzona

OPIS:
Mierki 60 - Obiekt --Prywatna Wieś-1- Dwa Domy(duże, mieszkalne z pełnym wyposażeniem i przepięknie położone, prywatny parking. -2- Szopa (Sala dwa pietra, zaplecze kuchenne, miejsce prywatnych spotkań, koncerty, szkolenia, doskonale nagłośnienie, mieszkanie dwa pokoje z łazienka dla obsługi) nowoczesna i minimalistyczna architektura wycisza i nie rozprasza co daje możliwość odpoczynku i pełnej koncentracji.-3-Dwa korty tenisowe, sztuczna trawa, ogrodzone, wspaniale położenie -4- parking na około 10 aut z naturalnego kamienia.-5- woda źródlana z własnego ujęcia.-6-Aleje z naturalnego kamienia. -7-możliwość dokupienia dwóch domów gotowych z pełnym wyposażeniem jak jednego domu który spełnia role zaplecza i magazyny, jest możliwość przekształcenia na dom mieszkalny.-8-wielkość gruntu według potrzeb kupującego. Teren otoczony lasem, zagospodarowana zieleń, posiada małe jeziorko, bagna żurawinowe, 5 działek po około 15000m2 i 2 działki po około 32000m2. Prywatna droga---www.prywatnawies.pl Ceny wynajmu od 250 zł/doba


KONTAKT:
Paweł Dąbrowski
E-mail:CENA: 250 PLN
CENTRUM KREDYTOWE:
Gdyby to była rata kredytu ...

» oblicz swoją ratę
KONTAKT
Imię i nazwisko: (*)
Adres e-mail: (*)
Telefon kontaktowy:

Agent:


Zapytanie o ofertę:

ADM1193

Treść zapytania: (*)


Domy w innych gminach:  
Domy Miłki (1)
Domy Szczytno (1)
Domy Dywity (1)
Domy Jonkowo (1)
Domy Ełk (3)
Domy Miłomłyn (1)
Domy Ostróda (1)
© 2019 Nieruchomości Mazury - Wszystkie prawa zastrzeżone